מכירה וילה, Marousi, Athens, יוון, Themistokleous 27

מכירה - Cod. 20694

  • טיפולוגיה: וילה
  • אזור: 300 m²
  • חדרים: 11
  • רצפה: 3

הרכוש הוא שתיים וחצי קומות בבית כולל של 300 המ"ר ms. הקרקע עליה ממוקם הבית היא 450 מ"ר מילישניות. האזור קרוב לתחנת הרכבת התחתית (8 דקות הליכה) והוא גם זוכה לשירות של אוטובוס עירוני מקומי שעוצר פחות או יותר מחוץ לבית. ישנם בתי ספר, כמו גם תחנות משתלה במרחק הליכה מהבית. האזור מאופיין כרגוע ואזור "ידידותי" שבו השכנים "יודעים" אחד את השני ורוב האנשים שחיים שם חיו במשך שנים רבות.
הבית מחולק לשני בתים עצמאיים אחד על גבי השני כל אחד עם כניסה נפרדת (הממוקם בפינת רחוב).
קומת הקרקע היא 115 אלפיות מ"ר, בנויים סביב 1961 מאבן. יש לו שני חדרי שינה, חדר אמבטיה משיש 1, סלון גדול עם מקום אש הפעלה, מטבח עם חדר אוכל נפרד וחדר נוסף שיכול לשמש כמשרד או משהו אחר. יש ארונות כמעט בכל חדר. הוא מוקף במרפסת גדולה ויש לו גישה לגן שהוא בבית. יש מקום חניה מקורה לשתי מכוניות. מרתף משמש כמחסן לקומת הקרקע, שם מערכת ההסקה המרכזית היא גם ממוקמת חימום שני הבתים.
הבית בקומה הראשונה בית קטן (אחד וקומת חצי) ב185 מ"ר מילישניות, בנוי סביב 1974 שבו בקומה הראשונה יש סלון גדול עם הפעלת אש מקום, מטבח עם חדר אוכל נפרד, שני חדרי שינה ו חדר אמבטיה. יש גם מרפסת גדולה בבית. בקומה השנייה יש שני חדרי שינה נוספת גם עם מרפסות קטנות וחדר אמבטיה גדולה.
הפנימי של הגג (עליית גג) משמש כאתר אחסון לבית למעלה ויש ארונות בכל חדר.

בקשה למידע נוסף


Free real estate ads
ארצה לקבל עדכונים על הצעות דומות
אני מקבל את העיבוד של הנתונים האישיים*
ביטול
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB